Ogłoszenie

Mam nadzieję,że tematy na forum i forum ogólnie Wam się podoba,a jeśli nie,to piszcie w Kategorii Hydepark,narzekania =) Pozdrawiam ;-***

#1 2007-09-27 20:40:36

ananas_ka

Administrator

1967974
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 18
Punktów :   
WWW

nie potrafię się odnaleźć.

A ja zbyt często nie potrafę cieszyć się życiem.Jestem osobą wrażliwą,więc czesto bolą mnie słowa wypowiedziane przez bliskie mi osoby.
Wiele w zyciu słyszałam i wiele widziałam.Czasem te obrazy przesłaniają mi piękno dnia codziennego.
Najgorzej boli to,że bliscy nie zawsze rozumieją.I to,że jestem zamulona,a uśmiech zbyt czesto jest wymuszony.
Albo też to,że wbijam sobie pewne rzeczy.
Powiedzcie mi,w czym znaleźć sens,jeśli ma się ojca alkoholika,wieczne kłótnie w domu,i na prawdę,kochanego chłopaka,który nie zawsze rozumie?
Mam miłość,przyjaciół,znajomych,ale czasem czuję się cholernie samotna...


Łzy oczami duszy...

Offline

 

#2 2007-10-01 18:34:22

claudia

Nowy użytkownik

8620318
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: nie potrafię się odnaleźć.

Znam ten ból. Bardzo tudno jest znaleźć sens kiedy ma się problemy. Widzę, że naprawde je masz, a z pozoru mogłoby się wydawać, że wszystko jest ok. Dobrze się maskujesz w szkole. W moim przypadku bylo trochę inaczej, zerwanie z chłopakiem, którego i tak nie kochałam (ale za to te wyrzuty sumienia), komornik na głowie i miłość do chłopaka... którego nigdy nie powinnam poznać i do którego nie powinnam czuć tego co czułam. A wiesz jaki był koniec tej miłości? Że dowiedziałam się, że tak naprawdę nigdy nic nie czuł tylko się bawił i kłamał;( Myślę, że na niektóre rzeczy nie ma się wpływu. Trzeba zapomnieć, albo przynajmniej zakopac gdzieś głęboko w sobie i skupić się na tym co dobre. Bo bardzo trudno jest przestać kochać. Ale wiesz czasem myślę, że jeszcze ciężej jest zacząć coś czuć, dlatego mówię Ci że masz szczęście, że masz kochanego chłopaka. Rozumiem, że Ci ciężko kiedy Cię nie rozumie, ale to chłopak... i tak naprawde żaden facet nigdy nie zrozumie do końca dziewczyny. W takiej sytuacji pamiętaj, że masz Nas, że masz mnie. A ja o każdej porze dnia i nocy jestem gotowa Cię wysłuchać


- Puchatku?
- Tak, prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić czy jesteś...

Offline

 

#3 2007-10-01 21:18:44

ananas_ka

Administrator

1967974
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: nie potrafię się odnaleźć.

Może i cierpienie ma jakiś sens.
Wiesz,ja nie odbieram życia jak jakąś udrękę,choć początkowo przez dłuższy okres tak je odbierałam.Teraz mimo problemów staram się żyć,normalnie funkcjonować.I nie wiem,czy mozna nazwać to maskowaniem się.Obecnie mam ogromny dystans do tego co się dzieje i do wszystkich moich problemów.Kiedyś zwalałam winę na nieudane dzieciństwo i na to co działo się w domu.Ale teraz wiem,że nie mogę się tym zasłaniać.Wiem,że sama musze tworzyć swoje życie,swoją własną historię...
Ale czasem masz rację,kiedy mi już tak naprawdę źle,usmiecham się na przekór sobie.Czasem tez udaje mi się oszukać najbliższych,choć przeważnie zauważają,że coś jest nie tak.
I dziękuję Claud.za wsparcie i dzięki,że zawsze mogę na Ciebie liczyć,na pewno kiedyś skorzystam =))


Łzy oczami duszy...

Offline

 

#4 2007-10-01 22:06:08

claudia

Nowy użytkownik

8620318
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: nie potrafię się odnaleźć.

Powiem tak;) Mam nadzieję, że skorzystasz z moich "usług". Ale oby jak najrzadziej to było korzystanie z powodu problemów;) Mam nadzieje, że rozumiesz;)


- Puchatku?
- Tak, prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić czy jesteś...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsonr7wchelmie.pun.pl www.skuterek-forum.pun.pl www.slipknott.pun.pl www.skoneyface.pun.pl www.audi-olecko.pun.pl