Ogłoszenie

Mam nadzieję,że tematy na forum i forum ogólnie Wam się podoba,a jeśli nie,to piszcie w Kategorii Hydepark,narzekania =) Pozdrawiam ;-***

#1 2007-09-29 08:58:43

Oli

Nowy użytkownik

1197879
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Mały Książe

Podajcie swoje ulubione cytaty z Małego Księcia (najlepsza ksiażka tego świata)! Może zaczne od:

"- Co ty tu robisz? - spytał Pijaka, którego zastał siedzącego w milczeniu przed baterią butelek pełnych i bateria butelek pustych.
- Piję - odpowiedział ponuro Pijak.
- Dlaczego pijesz? - spytał Mały Książę.
- Aby zapomnieć - odpowiedział Pijak.
- O czym zapomnieć? - zaniepokoił się Mały Książę, który już zaczął mu współczuć.
- Aby zapomnieć, że się wstydzę - stwierdził Pijak, schylając głowę.
- Czego się wstydzisz? - dopytywał się Mały Książę, chcąc mu pomóc.
- Wstydzę się, że piję - zakończył Pijak rozmowę i pogrążył się w milczeniu.
Mały Książę zakłopotany ruszył dalej."


Ale to nie jest mój ulubiony


"High school never ends"

Offline

 

#2 2007-09-29 10:53:02

ananas_ka

Administrator

1967974
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: Mały Książe

"Czarny Anioł trzymał Avego zakrzywionymi szponami i uśmiechał się. Drugą ręką wyrywał mu puszyste, złotobiałe pióra. Ave spadł na Ziemię w głębi lasu dokładnie w tej samej sekundzie, w której mała Ewa wpadła do głębokiego kłusowniczego dołu. Jeszcze jedna ludzka Istota, tracąc Anioła Stróża, została skazana na kaprysy losu. Co stanie się z Ewą, pozbawioną niewidocznej, lecz czujnej opieki nadprzyrodzonego stróża? Co pocznie strącony, okaleczony Ave, utraciwszy anielską moc?Anioły mają wpływ na losy ludzi. Czy człowiek może przyjąć rolę anioła i zmienić przeznaczenie?"
fragment recenzji najlepszej ksiązki jaką kiedykolwiek czytałam.Dorota Terakowska-Tam gdzie spadają anioły.
A z Małego Księcia ten fragment umieszczony powyżej jest chyba najlepszy jak dla mnie.
A Twój jaki?Skoro ten niekoniecznie?


Łzy oczami duszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wkpf.pun.pl www.lrrp.pun.pl www.socug.pun.pl www.3gwsinf.pun.pl www.gen-x.pun.pl